Agentura Sezemská

Přednášky


Přednášky v Roudnici nad Labem v městské knihovně

 Náš imunitní systém je úžasná laboratoř, kde se likvidují všechny škodliviny nacházející se v těle člověka, tak proč tělo onemocní?

Cyklus přednášek na téma proč: 

  • tělo onemocní
  • přestává pracovat imunitní systém
  • je třeba imunitu trénovat
  • co si přitahujeme svými myšlenkami
  • je tělo schopné dožít se 150 let
  • má člověk problémy ve vztazích, lásce
  • je srdce základem zdraví
  • a čím můžeme tělo uzdravit


Imunitní systém – obranný systém je nejdůležitějším systémem v našem těle. Bez něho náš organizmus kolabuje. Podílí se na zdraví všech orgánů našeho těla – je to velkolepý vynález přírody a Stvořitele.  Imunitní systém nepracuje jenom nahodile, je přímo závislý také na nervovém systému a je provázán s endokrinním systém (systém, ke kterému náleží žlázy produkující hormony). Spojení mezi psychikou, hormonální rovnováhou a vlastní tělesnou obranou obstarává celá řada různých regulačních látek.


V poslední přednášce se naučíte různé techniky, pomocí kterých nastartujeme imunitní systém, a už nikdy nemusíte být nemocní.


Všechno dobré i všechny nemoci v našem životě jsou výsledkem našich myšlenkových stereotypů, které formulují naše prožitky. A každá situace v našem životě má svůj původ v nějakém myšlenkovém stereotypu. Myšlenkové stereotypy, které jsou odpovědné za většinu tělesných nemocí, jsou KRITIZOVÁNÍ, ZLOST, ODPOR A PROVINĚNÍ. Nemoc těla nás upozorňuje, že je třeba v našem životě něco změnit. Například jakákoliv bolest signalizuje pocit viny ať už k někomu či k sobě. Například bolest v krku představuje potlačování zlostných slov, pocit, že nejsme schopní vyjádřit své pocity a myšlenky. Naše dosavadní myšlenky a slova, která jsme opakovaně pronášeli, formovaly náš život až do tohoto okamžiku. Naši mysl ovládáme jenom my. Změnou myšlení dosáhneme i změnu v našem životě. To, co si budeme myslet a co budeme říkat dnes, právě teď, vytvoří náš zítřek, příští týden, příští měsíc, příští rok, atd. Tak pojďme to změnit.


Láska je nejdůležitější v našem životě.

Otázkám zdraví se věnuji již třináct let, stále jsem hledala odpověď na otázku, proč jsme nemocní. Až v letošní rok se mi podařilo složit „skládačku“ s odpověďmi, co, či kdo, je zodpovědný, že tělo onemocní.


Zvu všechny zájemce, kteří chtějí být zdraví, a chtějí se na svém uzdravování podílet.


Přednášky se konají v Městské knihovně v Roudnici nad Labem v termínech:

21. ledna 2014,
18. února 2014,
18. března 2014,
23. dubna 2014,
27. května 2014,
17. června 2014.

Vstupné je 80,- Kč        

 

První přednáška bude 21.1.2014 v 17,00hod.:  

Proč tělo onemocní – když náš organismus je schopen žít zdravě 150 let - 


JAK NA TO vás naučí v šesti dílném cyklu přednášek od ledna do července Ing. Irena Sezemská                                                                                                                

 

Objednávka přednášky


OBJEDNAT