Agentura Sezemská

JAK BÝT ZDRAVÝ

Na jaře a na podzim jsem měla přednášky v Brně a  Plzni pro Sdružení pacientů mnohočetného myleomu , kde jsem přítomné informovala o možnosti, jak si v nemoci pomoci a co udělat, aby se Vám navrátilo zdraví.

V Plzni jsem přednášku začala trochu dramaticky, ale chtěla jsem vyburcovat posluchače, jak k reakci na má slova, tak k reakci jejich těla na pronesená slova:

„Zda věří, že duše je nesmrtelná a tedy se znovu narodí a tedy není třeba se bát smrti a nebrat nemoc jako trest za něco…. „

Jsem přesvědčena, že duše je nesmrtelná, letos jsem navštívila Peru a Bolívii, země z hlubokou historii a mohu říci, že jsem věděla, cítila, že jsem v těchto zemích žila a dokonce jsem i věděla co jsme vše uměli, ale to až někdy jindy.

I Vám předkládám tento článek.

celý článek ke staženíDERIVAČNÍ KOUPEL

Derivační koupel představuje jednoduché a přirozené odstraňování škodlivin a přebytků z těla. Je to jednoduchá, účinná a nenáročná cesta ke zdraví. Jde o starobylé umění, které může působit blahodárně na nás na všechny, a to bez vynaložení nákladů a bez jakéhokoli nebezpečí.

Derivační lázeň

jež spočívá výhradně v osvěžování pohlaví studenou vodou za velice přesně vymezených podmínek je známá již celá tisíciletí. Je velice pravděpodobné, že tvořila součást naší "výbavy pro přežití", kdy se zrodil náš svět. Stačí se podívat na zvířata, která ji s pomocí svého jazyku praktikují hlavně, když jsou nemocná, poraněná nebo "příliš" dobře živená v našich domácnostech, což je u našich domácích mazlíčků častý případ...

celý článek ke staženíDiamantová voda

Je léčivá zářící tekutina byla dána na naši planetu, jako dar pro její očistu, uzdravení, a regeneraci. Působí blahodárně a příznivě na všechno živé, co na Zemi existuje. Naše planeta má tolik vody, co lidské tělo, ale všechna je znečištěna – na úrovní fyzické i energetické a její síla slábne. Proto přichází Diamantová voda, která má obrovskou sílu, cílem je vyčistit všechny vody na Zemi a planetu uzdravit. Až bude jejím šířením 10% všech pozemských vod Diamantových, pak se všechna voda přemění, získá vysoké vibrace a sama se očistí. Potom zavládne na Zemi znovu harmonie.

Je to pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Pochází z Francie, autorem technologie je Joël Ducatillon pomocí přístroje - válce v roce 1996-1998, kdy vložil postupně do válce 900 kódů. V roce 1999 přidal další kódy v hebrejštině a v roce 2000 se díky těmto novým kódům stala DV násobitelná – samoreprodukovatelná. V roce 2001 byly do DV přidány kódy vitamínů, hormonů a minerálních látek. Pokud chybí např. tělu železo, tak kódy zaznamenané ve vodě o tom přinesou informaci a železo se může samo vytvořit. Tato voda působí na úrovni 5. dimenze a díky využití vybrační úrovně v této dimenzi platí, že pokud se přidají do DV další kódy, budou automaticky přeneseny na všechnu existující DV. Nemohou však být vloženy kódy negativní, protože nad čtvrtou dimenzí neexistuje kladná a záporná polarita – jedná se vyšší úroveň. Kódy obsažení v DV souvisí s konstelacemi hvězd a souhvězdí – OPRION PLEJÁDY, kódy se vztahem k Platonovým tělesům, k určitým geometrickým obrazcům a především se vztahem k esenci života, což je plán nebo systém značení, který se nachází v egyptských a mayských pyramidách a posouvá lidstvo dopředu ve vědění. Biotronici a léčitelé se shodují, že DV vznikla podle GENESIS (kniha starého zákona).

celý článek ke staženíKoupele na likvidaci parazitů, roztočů a plísní a další čistící čaje

 • natrhat 2 igelitové tašky ořechové listí před květem (jednorázové tašky při nákupu) – výhonky 30 cm dlouhé uštipuje se u starého dřeva (cca od půli května do desátého června a na podzim – koncem září) listy jsou mastné špičky dohněda
 • vana musí být odmaštěná a vydezinfikovaná a pak pořádně opláchnutá čistou vodou!!
 • ořechové listí vysypejte do vany a opláchněte čistou vodou, nebo nasypejte do vysoké umělohmotné nádoby (škopku) a zalijte vařící vodou pokud možno vařenou na kamnech nebo hořáku, aby listy byly ponořeny ve vodě a zatížit velkým ručníkem, nebo prostěradlem
 • pak zašpuntovat vanu
 • pak spařit sprchou maximálně horkou vodou – asi tak 10 cm nad listy
 • nechat 20-30 minut louhovat
 • pak lehnout do vany a polovičku listí nechat pod sebou a druhou půlku rozložit na sebe včetně obličeje, hlavy a vlasů
 • během koupele nesahat na místa, která svědí, nebo kde píchne – to opouštějí paraziti tělo –v případě poškrábání, pohlazení, prostě dotknutí se daného místa, parazit se vrací zpět do těla a protože je velmi chytrý už nevyleze!!!!
 • po dobu 2 hodin pomalu přidávat maximálně teplou vodu cca tak 20 minutách až do maximální hladiny vany
 • nutno dodržet koupel po dobu 2 hod.!!!!!!
 • po 2 hodinové koupeli vylézt z vany a zalít vodu Savem, zabalit se do bavlněného županu nebo osušky a lehnout si na cca 15-30 min.
 • po odpočinku je nutné vypustit vodu z vany V IGELITOVÝCH RUKAVICÍCH !!!!
 • poté opět v rukavicích vyberete všechno listí do igelitové tašky, zalijte dezinfekcí
 • ( SAVO apod.), tašku napevno provázkem uzavřete a hoďte do popelnice

celý článek ke stažení