Agentura Sezemská

Seminář Ho´oponopono

Ho´oponopono je nástroj k umožnění návratu do tzv. nulového stavu-zázrak přítomného okamžiku- svět bez hranic, kde neexistuje nic, a možné je VŠE. V tomto stavu nesídlí žádné myšlenky, slova, činy, vzpomínky, vzorce, přesvědčení, ani cokoli jiného. Prostě NIC. Je to onen stav prázdnoty, o kterých se píše ve všech duchovních knihách a o jehož dosažení všichni hledající různými způsoby usilují. Nulový stav je stavem čisté lásky a nemá žádná omezení.

Ho´oponopono je technika práce s vlastním podvědomím, kde jsou uloženy příčiny problémů, které nám komplikují život. Je to znovu objevená a rozpracovaná stará havajská technika dříve nazývaná magie Huna – tajemství. Huna, její šiřitelé byli postaveni mimo zákon a její šíření bylo trestáno. Přesto se tato informace uchovala a díky paní Morrnah Nalamaku Simona- kahuna Lapa´au byla znovu obnovena a o její šíření se postaral PhD. Hew Len. Doktor Hew Len vyléčil své pacienty v nemocnici aniž by je viděl.a nejen mentálně choré vězně v nemocnici, ale také veškerý personál. Dnes je nemocnice zavřená, protože nemá žádné pacienty, dva pacienti byli převezeni do jiné nemocnice na doléčení. Jak se mu to povedlo? .

Jak se mu to povedlo?

Léčil tu část v sebe, kterou s nimi sdílel-čili rezonoval a čistil to něco co v sobě našel, a neustále opakoval "Odpouštím si, Miluji se. Je mi to líto"..

Kladl si otázku: Čím jsem to vytvořil?

Chcete-li kohokoliv vyléčit, musíte vyléčit především sebe, odpověděl – když si tě někdo vyhledá, abys mu pomohl, tak je třeba abys léčil sám sebe ne jeho,

Technika Ho´oponopono nakonec dokáže rozpustit jakýkoliv problém, který může svazovat tělo, duši nebo ducha. Když za něj převezmu zodpovědnost a řeknu: "Je mi to líto, miluji tě, má části!" potom začne působit zázrak. Jediná práce, kterou má myšlení udělat, spočívá v uvědomění si lásky a odpuštění. Ještě jeden úhel pohledu – je třeba si ujasnit, že my všichni – když vše je jedním – hrajeme jenom různé role, abychom si vzájemně umožnili prožít spoustu zkušeností, které nám naše hra nabízí – takto se na to dívají Havajci. Ho´oponopono můžeš využít na realizaci svých přání, jen si musíš uvědomit, že když něco chceš, pak to dostaneš, ale nejdříve musíš vesmír přesvědčit, že to s tím přáním myslíš vážně a že jsi ochoten nést následky.

Pojďme uzdravovat sebe i celý svět!


Termíny a ceny seminářů


Objednávka seminářů - Ho´oponopono* povinné údaje k vyplnění