Agentura Sezemská

Moje cesty za duchovnem

Začala jsem cestovat, nejdříve po Evropě, pak po celém světě. V každé zemi jsem řešila karmu, kterou jsem se snažila prožít, ale bylo to dost psychicky náročné, pak už jsem jen prosila za odpuštění a sama jsem odpouštěla a posílala lásku, cítila jsem jak se po těchto slovech vše uklidňuje a jak nastává v mém srdci klid a mír.

Nejsilnější prožitky jsem měla při návštěvě Tibetu. Návštěva této energeticky nabité země, kde při pohledu na nebe plné hvězd máte pocit, že jste součástí a kdy hvězdy jsou tak velké a tak blízko, že si myslíte, že si je sundáte jako ze stromečku se najednou stáváte součástí celého vesmíru. Tibet by měl navštívit každý, aby poznal pokoru tibetského lidu a zároveň aby poznal v jakém přepychu žijeme my.

Podobný pocit jsem měla v Peru, kde na mne dýchla minulost, které jsem byla kdysi součástí, Machu Pichu – tam mi bylo nádherně, tam jsme sice kdysi posunuli vývoj jiným směrem a tak jsme se museli vrátit zpět domů do vesmíru a dnes už i vím jak jsme to provedli.

Nádherný zážitek mám z Bolívii z návštěvy Tiwanacu, kde jsem cítila, co všechno jsme uměli, kámen vážící tunu jsme zvedli na jednom prstě ruky, domlouvali jsme se telepaticky, prostě žili jsme v souladu s přírodou a dle vesmírných zákonů. Když jsem to cítila, tak jsem měla touhu a prosila jsem, aby se mi alespoň některé schopnosti vrátily a universum mě vyslyšelo.

V květnu roku 2009 jsem navštívila Aljašku. Byl to pro mne velký dárek, ale jak velký jsem poznala až cestou. Pochopila jsem hodně věcí z mé minulosti a co všechno je univerzum ochotno dát, když o to požádáme. Nesmírně mu děkuji za všechny schopnosti, které mám a kterými je mi umožněno pomáhat jiným na jejich cestě.

Toto je havajské poselství – Ho´oponopono, které dnes a denně posílám všemu na Zemi, abych odčinila co jsem svými myšlenkami způsobila.

Miluji
Prosím za odpuštění
Omlouvám se
Děkuji

Udělej to také, protože i ty jsi způsobil totéž a jen tak můžeme zachránit nejen sebe a své blízké, ale pozitivně změnit život na naši planetě.

Děkuji Ti a posílám ti chlupáče plného lásky.